از دست ندهید
faen
خانه » طراحی و ارائه کالای تبلیغاتی
کارگاه هنر دیجیتال
کارگاه هنر دیجیتال

طراحی و ارائه کالای تبلیغاتی

برندسازی با تبلیغات :

امروزه راه های تبلیغات بیش از پیش متنوع شده است. اغلب  شرکت های تجاری و حتی کسب و کار ها کوچک در فضای مجازی برای اینکه بتوانند برندسازی خوبی را انجام دهند به تبلیغات بنری, ویدئوی و مهندسی اجتماعی تبلیغات می پردازند .

از این رو ، نوع طراحی و کیفیت ان تاثیر بسیاری برای دیده شدن اثر دارد. بنر تبلیغاتی گیف یکی از رایج ترین نوع بنر در سطح وب به شمار می رود ، بنر گیف با ساختار نمایشی متحرک و انیمیشن توانسته در سال های اخیر روند رو به رشدی را داشته باشد ، با توجه به نوع طراحی بنر در سبک روز و ساختار مناسب برای تبلیغات در فضای مجازی ، استقبال خوبی از جانب تبلیغ دهندگان را همراه داشته است .

گسترش تعداد سایزهای بنر :

با شروع فصل تبلیغات بنری در سال های نه چندان دور ، کمتر فردی تصور میکرد که پس از گذشت مدتی نسبتا کوتاه از نمایش بنر ها در صفحات وب ، این روز ها کاربران اینترنتی شاهد چیدمان مناسب از لحاظ فرم و سایز های متعدد بنر های تبلیغاتی در صفحات اینترنتی باشند . اگر در گذشته شما تنها شاهد تعداد بنر در سایت ، در یک یا سه اندازه بودید ، هم اینک با بوجود آمدن پدیده ای با نام شبکه تبلیغات کلیکی ، طراحی بنر دچار تحول زیادی شده است ، از این رو کیفیت بنر ها همواره در حال افزایش است و در کنار به تعداد اندازه های طراحی بنر تبلیغاتی افزوده می شود .

امروز با بوجود آمدن شبکه تبلیغات کلیکی یا همان تبلیغات بنری شاهد نسل جدید از فرم های تبلیغاتی بنری هستیم که در اولین قدم آن بوجود آمدن 10 تا 15 سایز بنر است . با اینکار تبلیغ دهندگان فرصت بهتری برای نمایش تبلیغات خود در صفحات وب سایت ها می بینند و می توانند طراحی بنر خود بیش از پیش در معضر نمایش و پی در آن برندسازی مناسبی داشت باشند .

اعضای گروه طراحی و گرافیک ما تماش خود را برای طراحی ها خلاقانه و مورد نظر شما بکار خواهند بست. از اینرو ما اماده ایم طرح ها و محصولات خود را برای شما ارائه کنیم.

شما می توانید برای طراحی بنرهای گرافیکی ثابت و متحرک گیف, لگو, نمادهای و عناصر گرافیکی سایت, طراحی و پیاده سازی سایت های شخصی و تجاری, طراحی انواع کاتالوگ, بروشور, کارت ویزیت, پیراهن و کیف با برچسب تبلیغاتی, مجموعه اقلام اداری , و بسته های فرهنگی و هدیه شرکت کنندگان همایش و… متناسب با بودجه ای که در نظر گرفته اید از طریق فرم زیر و ارائه مشخصات اولیه پروژه با ما در ارتباط باشید.


لطفا تیک گزینه زیر را بزنید: